Jak vybrat kuchyň

JEDNODUCHÝ PRŮVODCE VÝBĚREM KUCHYNÍ

vytvořili jsme pro vás opravdu krátký a jednoduchý návod, jak si vybrat tu pravou kuchyni. Najdete zde informace, které hledáte.

Tento článek není určen profesionálům, ale obyčejným lajkům, kteří brouzdají po internetu a přemýšlejí o rekonstrukci, či modernizaci své stávající kuchyně.ne

Dozvíte se různé postřehy a vychytávky, které jsme vybrali na základě konverzace s našimi zákazníky. Čerpáme hlavně z vašich dotazů.

1. KOLIK MÁM MÍSTA

Je vcelku logické, že hlavním limitem pro naši novou kuchyni bude prostor. Vyměřte si místo, kam umístíte kuchyňskou linku. Pokud se dostanete na rozměr 210, 240, 260 nebo 320 cm, máte vyhráno. Kuchyňské sestavy o těchto velikostech jsou totiž nejobvyklejší, čili nejprodávanější a tedy cenově zvýhodněné. Mimochodem, ke všem našim vzorovým sestavám získáváte pracovní desku na míru zcela zdarma!

Vzhledem k tomu, že nabízíme hlavně sektorové kuchyně, není vůbec žádný problém, poskládat kuchyni takřka na míru, takže si poradíme s téměř jakýmikoliv rozměrovými nároky.

Chytrá rada: Pokud si koupíte sektorovou kuchyni u nás, nebudete mít problém s případným rozšířením, protože naše nabídky jsou dlouhodobé a lze dokupovat další kuchyňské skříňky ve stejných dekorech.

2. KOLIK CHCI DO NOVÉ KUCHYNĚ INVESTOVAT

Vyčlenili jste si z rodinného rozpočtu 100 000 Kč na novou kuchyni? No, proč ne, kuchyni přece nekupujete každý týden. Rozhodli jste se navštívit některého z renomovaných prodejců kuchyní v ČR? Dostanete 3D návrh, kávu, získáte pocit, že máte luxusní kuchyni za výhodných sto tisíc a odejdete určitě spokojeni.

Není to však škoda? Když lze kvalitativně stejná kuchyně pořídit za méně než třetinovou cenu? Nemáme masivní reklamní kampaně, desítky showroomů a prodejen po celé ČR, a proto vám můžeme poskytnou kvalitní kuchyně výhodně.

Chytrá rada: Pozor na rádoby lákavé nabídky, které informují o kuchyních za "pár korun" s možností dokoupení dalších skříněk. Realita je taková, že kuchyňské sestavy jsou opravdu levné, ale v případě dokoupení dalších skříněk nebo jakýchkoliv dalších změn týkajících se kuchyně, dostane vaše peněženka pořádně zabrat a výhodná nabídka je pryč.

Nabízíme kuchyně v různých cenových hladinách. Nejlevnější pořídíte za cca 4000 Kč za metr, např. Kuchyně DUO 320 s pracovní deskou.

Ostatní ceny se odvíjejí hlavně od použitého materiálu a konkrétního výběru kuchyňských skříněk. Lesklá dvířka budou dražší než matná, rohové a potravinové kuchyňské skříňky budou nákladnější než dřezové, apod. Ceny se však neliší o více než 20%, kromě luxusních kuchyní Modul.

3. TAK KTEROU? JE TOLIK DRUHŮ KUCHYNÍ

Na tuto otázku existuje nejjednodušší odpověď. Vyberte si takovou kuchyni, která se vám líbí.

Levné kuchyně - DuoTitaniumSilver (Nejprodávanější kuchyně s prověřenou kvalitou za férovou cenu)

Klasické kuchyně - Gold (Rustikální kuchyně)

Moderní kuchyně v lesku - PlatinumDuo XL (kuchyně s největším úložným prostorem)

Luxusní kuchyně - Modul

Chytrá rada: Dejte na první dojem. Člověk většinou prozkoumá všechny alternativy, aby se pak vrátil k té první :-)

4. KUCHYNI SI JEDNODUŠE POSKLÁDÁME

Jestliže vám nevyhovuje žádná vzorová sestava kuchyní, vyberete si z jednotlivých kuchyňských sestav horní a dolní skříňky, které potřebujete. Kde najdu jednotlivé horní a dolní skříňky?

Nevíte si rady? Napište nám a my se vám budeme věnovat. Můžete se také podívat na videonávod.

Nevíte, jak začít? Je to jednoduché...

Dobrý den, mám v kuchyni místo 3 m, chladničku a sporák mám 60 cm, dřez někde uprostřed. Sporák je vpravo, chladnička vlevo. Chci nějakou tmavou kuchyni, nechci lesk. Děkuji.

...a my vám pošleme konkrétní nabídku

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY A PŘIPOMÍNKY

Líbí se mi lesklé kuchyně Platinum, ale potřebuji skříňku, do které pasuje dřez určený pro skříňky 60cm, ale v nabídce máte jen 80cm dřezovou skříňku.

Dřez lze umístit prakticky do jakékoliv skříňky. Narozdíl od klasické skříňky nemá dřezová skříňka zadní díl, který by bránil odpadům a nemá polici, která by mohla překážet dřezu. To však není problém, protože polici můžete z klasické skříňky vyjmout a zadní díl uplně odstranit nebo do něj vyřezat otvor.

Kde najdu skříňku pro vestavěnou myčku?

Takovou skříňku nenajdete. Myčka stojí samostatně a dokupují se k ní pouze dvířka v příslušném dekoru. Pokud máte atypickou myčku, kontaktujte nás, můžeme vám nechat udělat skříňku na míru.

Některé kuchyně prodáváte již s pracovní deskou, ale já chci kuchyni bez pracovní desky.

To není problém. Kuchyni vám naceníme i bez pracovní desky, ušetříte.

Provádíte montáže kuchyní?

Ano, více informací zde.

ZÁVĚREM

Až si budete skládat kuchyni, nezapomeňte na skříňku se zásuvkami. Mít příbory jinde, není ono. Zdá se vám to zcela zřejmé? Divili byste se, kolika zákazníkům jsme po objednání volali a upozorňovali je na absenci zásuvek :-)

PŘEJDĚTE DO KATEGORIE KUCHYNĚ A KUCHYŇSKÉ LINKY

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 
Informace o ochraně osobních údajů