Lamino kuchyně

Dvířka této kuchyňské linky jsou potažená laminem, což je dělá vysoce odolnými vůči vysokým teplotám i vlhkosti. Zakončená jsou silnou ABS hranou. Ta je také velmi odolná. Dvířka jsou vždy hranatá, vyrobená z prvotřídní desky. Nejvíce barevných možností nabízí série Mono, a to hned 11 variant.

K lince z lamina si vyberte i vhodnou pracovní desku do kuchyně. Důležitou součástí vybavení je i elegantní kuchyňský dřez s baterií.

Inspirace pro vás - Lamino kuchyně

Rohová kuchyně Mono od pana Jana z Vochova, šedé korpusy, dvířka šedý dub a černý mat, úchytky CZK1, granitový dřez ADA, pracovní deska Černý kámen, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Malmo od paní Kateřiny z Prahy, korpusy Láva, dvířka Permbroke, granitový dřez Ada s baterií, panel na zeď a pracovní deska Grafit Elemental, cena cca 74 000 Kč (Hettich).

Rohová kuchyně Mono od paní Martiny z Bruntálu, šedé korpusy, kombinace šedých matných dvířek (úchytky CZK1) s Dubem Hikorou (bez úchytek: TIP ON) a pracovní deska Dub Nebraska šedá, cena cca 48 000 Kč.

Rohová kuchyně Malmo od paní Kateřiny z Olomouce, korpusy Láva, horní dvířka: Ares černý, spodní dvířka: Dub Halifax, panel na zeď a pracovní deska Metal, cena cca 56 000 Kč

Rohová kuchyně Mono od paní Kamily z Ostravy, šedé korpusy, dvířka Dub Hikora + černý mat, úchytky CZK1, ukončovací boky a sokly v barvě dvířek, panel na zeď Beton elemental a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 38 000 Kč.

Kuchyně Malmo a Essen od pana Josefa z Valašské Bystřice, bílé korpusy, dvířka Permbroke a bílý akryl, panel na zeď a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 98 000 Kč (pojezdy Hettich, dvířka Aventos)

Kuchyně Mono ve tvaru U od paní Aleny z Měšic u Prahy, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka, úchytky IN5, panel na zeď v bílém lesku a pracovní deska Hnědý mramor (lesk), cena cca 69 000 Kč.

Kuchyně Malmo od pana Patrika ze Starého Města u Uherského Hradiště, korpusy Láva, dvířka Permbroke a pracovní deska Černý kámen Quare, cena cca 52 000 Kč (pojezdy Hettich, dvířka Aventos).

Kuchyně Mono ve tvaru U od paní Aleny z Malého Šariša, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka, úchytky BIK1, granitový dřez Ada, panel na zeď a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 63 000 Kč.

Kuchyně Malmo od pana Miroslava z Nové Vsi u Bakova, korpusy Lavá, dvířka Permbroke + Ares černý, panel na zeď a pracovní deska Černý kámen, cena cca 71 000 Kč (pojezdy Hettich, dvířka Aventos).