Lamino kuchyně

Dvířka této kuchyňské linky jsou potažená laminem, což je dělá vysoce odolnými vůči vysokým teplotám i vlhkosti. Zakončená jsou 2 mm silnou ABS hranou. Ta je také velmi odolná. Dvířka jsou vždy hranatá, vyrobená z prvotřídní desky. Nejvíce barevných možností nabízí série Mono, a to hned 11 variant.

K lince z lamina si vyberte i vhodnou pracovní desku do kuchyně. Důležitou součástí vybavení je i elegantní kuchyňský dřez s baterií.

Inspirace pro vás - Lamino kuchyně

Rohová kuchyně Mono od pana Jana z Vochova, šedé korpusy, dvířka šedý dub a černý mat, úchytky CZK1, granitový dřez ADA, pracovní deska Černý kámen, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Silver od paní Renáty z Ostravy, korpusy Alpská bílá, dvířka Latte pracovní deska Tmavý granit, cena cca 28 000 Kč.

Rohová kuchyně Malmo od paní Kateřiny z Prahy, korpusy Láva, dvířka Permbroke, granitový dřez Ada s baterií, panel na zeď a pracovní deska Grafit Elemental, cena cca 74 000 Kč (Hettich).

Rohová kuchyně Mono od paní Martiny z Bruntálu, šedé korpusy, kombinace šedých matných dvířek (úchytky CZK1) s Dubem Hikorou (bez úchytek: TIP ON) a pracovní deska Dub Nebraska šedá, cena cca 48 000 Kč.

Rohová kuchyně Silver od paní Soni z Třebíče, korpusy Alpská bílá, dvířka Black pine + Latte, pracovní deska vlastní, cena cca 23 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od paní Kamily z Ostravy, šedé korpusy, dvířka Dub Hikora + černý mat, úchytky CZK1, ukončovací boky a sokly v barvě dvířek, panel na zeď Beton elemental a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 38 000 Kč.

Rohová kuchyně Silver od pana Zdeňka z Děčína, korpusy Alpská bílá, dvířka Latte, pracovní deska Tmavý granit, cena cca 41 000 Kč.

Kuchyně Mono ve tvaru U od paní Aleny z Měšic u Prahy, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka, úchytky IN5, panel na zeď v bílém lesku a pracovní deska Hnědý mramor (lesk), cena cca 69 000 Kč.

Rohová kuchyně Silver od paní Jany z Havířova, korpusy Grey, dvířka Black pine, pracovní deska Porcelánová andromeda (lesk), cena cca 17 000 Kč.

Kuchyně Mono ve tvaru U od paní Aleny z Malého Šariša, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka, úchytky BIK1, granitový dřez Ada, panel na zeď a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 63 000 Kč.