Montáž kuchyní a nábytku

"Chtěla bych touto formou poděkovat za rychlou a precizní práci Vašeho pana montéra. Je to odborník na svém místě a Vaší firmě dělá čest. Prosím, předejte tuto velkou pochvalu vedení.  A vám děkuji za rady při objednávání. Kuchyně se nám moc líbí."

-manželé SCHAFEROVI, Kutná Hora

Montáž kuchyňské linky

Instalace kuchyňských linek patří mezi nejvyhledávanější služby naší firmy. Domácí kutil si sice s montáží poradí, ale profík je profík. A pokud si nejste úplně jistí jak má kuchyně vypadat, neváhejte využít 3D návrh kuchyně zdarma!

Ceny

Horní skříňky: 790 Kč/m
Dolní skříňky: 2 290 Kč/m
Vysoké (komínové) skříňky: 2 490 Kč/m
Nástěnné panely: 300 Kč/m
Vestavná myčka/lednička: 550 Kč/ks
Ostatní vestavné spotřebiče: 250 Kč/ks
Manipulační poplatek: 1 500 Kč

Výnos a doprava nábytku zdarma. 

Spotřebiče musí být připraveny na místě v den montáže.

Služba zahrnuje montáž skříněk, dvířek, pantů,vnitřních doplňků, polic, nožek, soklů, ukončovacích boků, zavěšení, vyrovnání, instalaci pracovní desky s doplňky (těsnicí lišta, koncové lišty, spojovací lišty), výřezy otvoru pro dřez a varnou desku, truhlářské zabudování spotřebičů, montáž dřezu zakoupeného u nás, otvor pro baterii*, montáž panelů na zeď s výřezy pro elektrické zásuvky, odvoz a likvidace obalového materiálu.

*Neplatí pro dřezy zakoupené mimo Nábytek Sprint.

Ceník prací nad rámec montáže

Výřez do pracovní desky pro elektrickou zásuvku: 115 Kč/ks
Atypická úprava skříňky pro spotřebič nebo dřez: 230 Kč/skříňka (Platí se v případě, kdy umístíme spotřebič do skříňky, která není k tomuto účelu primárně určena.)
Atypická úprava skříňky a pracovní desky kvůli nerovnostem zdí nebo nedostatku prostoru: 230 Kč-575 Kč/ks (podle náročnosti)
Montáž dřezu zakoupeného mimo Nábytek Sprint: 460 Kč

Montáž kuchyně nezahrnuje zednické, instalatérské a elektrikářské práce. 

Vzorová kalkulace


horní skříňky: 2,8×690=1932 Kč, dolní skříňky: 2,35×2190=5147 Kč, vysoké skříňky: 0,6×2390=1434 Kč, panel: 2,8×300=840 Kč, myčka: 550 Kč, 4×vestavný spotřebič=1000 Kč (troubka, mikrovlnka, varná deska, digestoř), manipulační poplatek: 1500 Kč. Celkem: 12403 Kč

Jak dlouho budete čekat na montáž?

1. Pokud je to třeba, začíná se zaměřením kuchyňské linky.

2. Po zaměření vytvoříme 3D vizualizaci a návrh objednávky. Pokud nedojde k žádným změnám z vaší strany, vše je hotovo v rámci několika dní.

3. Po potvrzení objednávky běží dodací lhůta. Ta je různá pro každou kuchyni a je uvedena v popisu produktu.

4. Jakmile je kuchyňská linka vyrobena a připravena k expedici, přidáváme 30denní rezervu kvůli možné vytíženosti montážních techniků.

Příklad (zaměření, dlouhá dodací lhůta)

1. 3. poptáváte montáž lakované kuchyně Brerra (dodací lhůta 8–12 týdnů)
6. 3. přijíždí technik a zaměří kuchyni.
10. 3. dostáváte návrh objednávky podle zaměření.
13. 3. potvrzujete objednávku se všemi náležitostmi.
16. 6. je kuchyně vyrobena.
21. 6. potvrzujeme termín montáže na 5.7. 

Příklad (bez zaměření, kratší dodací lhůta)

24. 2. poptáváte montáž kuchyně Mono (dodací lhůta 3–6 týdnů). Vše máte změřeno a přikládáte umístění klíčových prvků v kuchyni (odpady, elektřina, atd.)
27. 2. dostáváte návrh objednávky.
28. 2. objednávku potvrzujete společně se všemi náležitostmi.
25. 3. je kuchyně vyrobena.
27. 3. potvrzujeme termín montáže na 3.4.

Vše je velice individuální. Někdy není nutné zaměření a pokud jde všechno hladce, můžete mít montáž hotovou třeba do 40 dní. Klíčová je dodací lhůta kuchyně a blížící se svátky, např. Vánoce nebo Velikonoce. Letní prázdniny bývají spojeny s dovolenými, díky kterým může docházet k prodlevám.

Montáže nekuchyňského nábytku

Nechte si odborně poskládat svůj útulný obývací pokoj, stylovou ložnici, nebo praktickou pracovnu. Cena za montáž se odvíjí od celkové ceny nábytku:

10% z ceny + 1 500 Kč