Doprava a doba dodání

Způsoby přepravy

 

1. Naše nákladní autodoprava

Nábytek rozvážíme téměř vždy vlastními vozy, protože provozujeme vlastní nákladní autodopravu. Cena dopravy v rámci celé ČR je stanovena na 600 Kč, a to bez ohledu na počet kusů. V případě platby dobírkou neplatíte nic navíc. Většina zákazníků získává dopravu zdarma, protože nakoupí nad 15 000 Kč. Dodací lhůta je uvedena v popisu každého produktu.

2. Přepravní služba PPL/DPD

Pomocí služby PPL zasíláme nábytek menších rozměrů. Cena je stanovena univerzálně, a sice na 290 Kč (Lehké balíky zasíláme přes DPD od 190 Kč – velikost balení max. 30 × 20 × 5 cm). 

V rámci zkvalitňování našich služeb používáme přepravní služby pouze v případech, kdy z organizačních důvodů nelze zboží dopravit našimi vlastními vozy - minimalizujeme tak pravděpodobnost poškození zbožíCena se nemění, přestože je doprava firemními vozy nákladnější.

Termín dovozu zboží oznamujeme telefonicky, popř. e-mailem, minimálně 1-2 dny předem.

Doprava pracovních desek je vždy za 600 Kč, protože desky jsou náchylné na poškození a vyžadují speciální manipulaci a balení. Děkujeme za pochopení. Kupte si celou kuchyni i s pracovní deskou. Pokud se cena vyšplhá nad 15000 Kč, dopravné se Vás netýka. Je zdarma.

3. Doprava na Slovensko

Zboží na Slovensko rozvážíme vlastními vozy za cenu 49,90 EUR. Menší balíky do 5 Kg zasíláme kurýrní službou za 15 EUR.

4. Doprava do Rakouska a Německa

V poslední době se setkáváme se zákazníky, kteří jsou našimi krajany, ale bydlí v sousedních zemích. V takovém případě je cena za dopravu závislá na vzdálenosti od českých hranic a hodnotě objednávky. Napište nám adresu a druh zboží, o které máte zájem. Obratem se dozvíte, kolik bude nutné za dopravu zaplatit.

Termíny dodání

Je uvedena u každého produktu zvlášť. Kuchyně dodáváme v rozmezí od 2 do 12 týdnů podle typu kuchyňských dvířek. Lakovaná dvířka jsou technologicky nejnáročnější na výrobu. Lak se navíc nanáší v několika vrstvách a poměrně dlouho schne.

Naše interní statistika rychlosti doručování

  • 5 % zákazníku obdrží zboží do týdne
  • 35 % zákazníků obdrží zboží do dvou týdnů
  • 10 % zákazníků obdrží zboží 3. nebo 4. týden od objednání
  • 50 % zákazníků objednává výrobky s delší dodací lhůtou

Někdy jsme i rychlejší, většina objednávek je silně individuální. Hlavně pracovní desky, které upravujeme na přání zákazníků. Některé zboží se zase prodává v takovém množství, že se nestíhá vyrábět a při každém doplnění skladových zásob, dochází k okamžitému prodeji.