Doprava a doba dodání

Způsoby přepravy

 

1. Naše nákladní autodoprava

Nábytek rozvážíme téměř vždy vlastními vozy, protože provozujeme vlastní nákladní autodopravu. Cena dopravy v rámci celé ČR je stanovena na 600 Kč, a to bez ohledu na počet kusů. V případě platby dobírkou neplatíte nic navíc. Většina zákazníků získává dopravu zdarma, protože nakoupí nad 15 000 Kč. Dodací lhůta je uvedena v popisu každého produktu.

2. Přepravní služba PPL/DPD

Pomocí služby PPL zasíláme nábytek menších rozměrů, jako např. komody, pc stoly, apod. Cena je stanovena univerzálně, a sice na 290 Kč (Lehké balíky zasíláme přes DPD od 190 Kč – velikost balení max. 30 × 20 × 5 cm). 

V rámci zkvalitňování našich služeb používáme přepravní služby pouze v případech, kdy z organizačních důvodů nelze zboží dopravit našimi vlastními vozy - minimalizujeme tak pravděpodobnost poškození zbožíCena se nemění, přestože je doprava firemními vozy nákladnější.

Termín dovozu zboží oznamujeme telefonicky, popř. e-mailem, minimálně 1-2 dny předem.

Doprava pracovních desek je vždy za 600 Kč, protože desky jsou náchylné na poškození a vyžadují speciální manipulaci a balení. Děkujeme za pochopení. Kupte si celou kuchyni i s pracovní deskou. Pokud se cena vyšplhá nad 15000 Kč, dopravné se Vás netýka. Je zdarma.

3. Doprava na Slovensko

Tovar do Slovenskej republiky dopravíme po dohode. Napíšte nám, alebo spravte objednávku v e-shope, my vás budeme následne kontaktovať a spoločne sa na dopravnom dohovoríme. Za tovar môžete vodičovi zaplatiť v eurách podľa aktuálneho kurzu, ktorý vám oznámime.

Orientačné ceny dopravného do SR

  • tovar do cca 10 Kg, ktorý je možný zaslať ako balík: od 500 Kč
  • kuchynské linky, pracovné dosky: od 1500 Kč
  • veľké sedačky, postele: od 1500 Kč
  • malé sedačky, postele: od 800 Kč

Ak bývate kdekoľvek do 10 km od slovensko-českých hraníc, platíte vždy len 600 Kč dopravné!

Prečo sú ceny vyššie než v prípade dopravy po ČR?

Do SR zatiaľ nejazdíme tak často a pokiaľ áno, máme poloprázdne auto. Musíme tak aspoň čiastočne kompenzovať náklady na pohonné hmoty, vodiča, amortizáciu vozidla a poplatky za diaľničné známky. Cenu za dopravu môžete ovplyvniť aj vy! Čím viac sa bude do SR objednávať, tým menej bude stáť dopravné.

4. Doprava do Rakouska a Německa

V poslední době se setkáváme se zákazníky, kteří jsou našimi krajany, ale bydlí v sousedních zemích. V takovém případě je cena za dopravu závislá na vzdálenosti od českých hranic a hodnotě objednávky. Napište nám adresu a druh zboží, o které máte zájem. Obratem se dozvíte, kolik bude nutné za dopravu zaplatit.

Termíny dodání

Je uvedena u každého produktu zvlášť. Kuchyně dodáváme v rozmezí od 3 do 13 týdnů podle typu kuchyňských dvířek. Lakovaná dvířka jsou technologicky nejnáročnější na výrobu. Lak se navíc nanáší v několika vrstvách a poměrně dlouho schne.

Naše interní statistika rychlosti doručování

  • 5 % zákazníku obdrží zboží do týdne
  • 45 % zákazníků obdrží zboží do dvou týdnů
  • 10 % zákazníků obdrží zboží 3. nebo 4. týden od objednání
  • 40 % zákazníků objednává výrobky s delší dodací lhůtou

Někdy jsme i rychlejší, většina objednávek je silně individuální. Hlavně pracovní desky, které upravujeme na přání zákazníků. Některé zboží se zase prodává v takovém množství, že se nestíhá vyrábět a při každém doplnění skladových zásob, dochází k okamžitému prodeji.

Co dělat, když potřebujete zboží později

Jsme Nábytek SPRINT, a proto jsme někdy moc rychlí. Často se stává, že chcete zboží dodat později než za měsíc. Třeba za půl roku. Týká se to převážně novostaveb a projektů s rozsáhlejší rekonstrukcí. Čekáte na dodělání podlah, elektroinstalací, apod. Ne všechny firmy pracují rychle. Znáte to. V takovém případě vytvoříte objednávku, třeba e-mailem, telefonicky nebo klasicky v e-shopu. Nahlásíte nám, že si termín dovozu upřesníme později, zaplatíte symbolickou zálohu, ať máme jistotu, že si nákup nerozmyslíte a zboží počká v našich skladech, dokud se neozvete. Pokud již znáte termín předem, stačí říct. "Dodejte mi kuchyni nejdříve 5. 9" A je to. Nemůžeme slíbit dodání zboží přesně na den. Jestliže nám však oznámíte pevný termín, nábytek dostanete nejpozději do týdne od domluveného data. Maximálně do dvou týdnu.