Kuchyně

Kuchyně – tepající srdce domova. Místnost, která ovlivňuje energii celé domácnosti. Ať už jste nadšení kuchaři, nebo vaříte jen výjimečně, příprava jídla v harmonickém prostředí přispěje k pohodě a zdraví celé vaší rodiny.

Pro každého zákazníka můžeme připravit jedinečný 3D návrh  kuchyňské linky na základě konkrétních požadavků. Plně funkční kuchyni umíme dodat pro malé panelákové byty, novostavby i atypické prostory. Zákazníkům dopřáváme co největší pracovní plochu a zároveň díky logickému uspořádání jednotlivých dílů šetříme jejich kroky. A taky peníze. Vybírejte z široké řady designů  ve 160 barevných odstínech. Kuchyni vám přivezeme až domů, a když budete chtít, postaráme se i o její montáž.   

Nechejte se inspirovat

Inspirace pro vás - Kuchyně

Kuchyně Silver na Základní škole v Dobrušce, korpusy Grey, dvířká Latte a pracovní deska Tmavý granit, cena cca 28 000 Kč.

Rohová kuchyně Brerra od paní Martiny z Raškovic, bílé korpusy, lesklá dvířka Bianco perla 0105 a pracovní deska Světlý ateliér, cena cca 35 000 Kč.

Kuchyně Titanium od pana Lukáše z Mnichova, korpusy Alpská bílá, dvířka Fino bílé, pracovní deska Tmavý granit, cena cca 32.000,-  

Kuchyně Emporium od paní Michaely z Oseku u Rokycan. Bílé korpusy, bílá dvířka, pracovní deska Dub Craft. Cena cca 52 000 Kč.

Kuchyně Quantum, korpusy Láva, bílá dvířka

Kuchyně Malmo, korpusy Grey, dvířka Permbroke + Ares black

Kuchyně Quantum, korpusy Grey, dvířka Mint + Bílá

Kuchyně Emporium, korpusy Alpská bílá, dvířka White + Light grey stone  

Kuchyně Pescara od paní Hany z Lanškrouna. Bílé korpusy, dvířka matná v barvě Grigio Agata (č. 0242) a pracovní deska Dub Craft. Cena 55 000 Kč.