Kuchyně a kuchyňské linky

Kuchyň je tepajícím srdcem domova. Místnost, která má vliv na energii všech jeho členů. Ať už jste nadšení kuchaři, nebo vaříte jenom výjimečně, příprava jídla v harmonickém prostředí přispívá k pohodě a zdraví celé vaší rodiny.

Na základě konkrétních požadavků připravíme na přání jedinečný 3D návrh kuchyně. Plně funkční kuchyňskou linku dodáváme pro malé panelákové byty, novostavby i atypické prostory. Podívejte se na naše realizace a inspirace pro kuchyně. Dopřejeme vám co největší pracovní plochu. Díky logickému uspořádání jednotlivých dílů šetříme vaše kroky. A taky peníze.

Vybírejte z široké řady designů ve 160 barevných odstínech. Kuchyni přivezeme k vám domů a když budete chtít, postaráme se i o montáž kuchyně.

Inspirace pro vás - Kuchyně a kuchyňské linky

Rohová kuchyně Essen od paní Veroniky z Havířova, korpusy Alpská bílábílá dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft, cena cca 28 000 Kč.

Kuchyně Essen, bílé korpusy, bílá akrylová dvířka v kombinaci s kuchyní Silver, bílé korpusy dvířka Dub Sonoma, pracovní deska Dub Sonoma a šedý granitový dřez Milano od pana Martina z Havířova, cena cca 63 000 Kč.

Rohová kuchyně Florence s barovým pultem a ostrůvkem od pana Jakuba z Přezletic, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka LP151, pracovní deska a panel Beton elemental, cena vč. granitového dřezu Milano cca 92 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od pana Jana z Vochova, šedé korpusy, dvířka šedý dub a černý mat, úchytky CZK1, granitový dřez ADA, pracovní deska Černý kámen, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Quantum, korpusy Alpská bílá, dvířka Béž + Bílá, pracovní deska Ořech

Kuchyně Amaro od paní Sofie ze Zemplianských Hamrů, bílé korpusy i dvířka, úchytky CZ5, pracovní deska Černý měsíční kámen mat 1049 moon, cena cca 1900 EUR. 

Rohová kuchyně Emporium od paní Jitky z Tábora, bílé korpusy i dvířka, granitový dřez Milano, panel na zeď a pracovní deska Dub Craft, cena cca 41 000 Kč.

Rohová kuchyně Malmo od paní Kateřiny z Prahy, korpusy Láva, dvířka Permbroke, granitový dřez Ada s baterií, panel na zeď a pracovní deska Grafit Elemental, cena cca 74 000 Kč (Hettich).

Kuchyně Mono Klasik ve tvaru U od paní Dany z Aše, bílé korpusy a starorůžová dvířka (fréz F8, úchytky CZ9), ukončovací boky v barvě dvířek, granitový dřez a baterie Best a pracovní deska Tmavě šedý mramor, cena cca 76 000 Kč.

Kuchyně Pescara, fotka z výstavy