O firmě

Historie

Nábytek Sprint vznikl v roce 2007 jako samostatný projekt rozsáhlé sítě prodejen nábytku s tradicí od roku 1994. Vyráběli jsme hlavně čalouněný nábytek, zejména sedací soupravy a postele. Název společnosti byl odvozen od schopnosti dodat novou sedačku našim zákazníkům v bezkonkurenčně nejkratším termínu. Sprintem vyrobíme, sprintem dodáme. Tak znělo naše tehdejší motto. 

Navštěvovali jste nás na prodejnách v Ostravě, Frýdlantě nad Ostravicí, Ostrožské Nové Vsi a v Šumicích. S našimi výrobky jste se však mohli setkat po celém Česku, protože jsme provozovali rozvinutou velkoobchodní síť. Hospodářská recese, kterou jsme poprvé zaznamenali v roce 2008, nakonec ochromila obchody na prodejnách a my jsme se museli přizpůsobit neúprosné ekonomické situaci.

V roce 2010 jsme se začali zabývat internetovým prodejem nábytku a v roce 2012 byl spuštěn náš první oficiální e-shop.

Současnost

Soustředíme se na kvalitní internetový prodej nábytku společně s kamennou prodejnou, na kterou se někdy sjíždějí zákazníci z celého Česka a spouštíme vylepšený e-shop s novými funkcemi.

Specializujeme se na prodej kuchyní. Menší skladovací prostory a skromné kamenné prodejny nám umožňují omezit náklady do takové míry, že umíme nabídnou kuchyně za nejlepší ceny.

Mezi naši hlavní konkurenční výhodu patří výborný zákaznický servis, což potvrzují naše výborné reference. Tvoříme 3D návrhy kuchyní, provozujeme vlastní nákladní autodopravu, takže je u nás zboží jako v bavlnce. Zabýváme se montážemi nábytku a kuchyňských linek a otevíráme vlastní stolárnu, čímž rozšiřujeme nabídku poskytovaných služeb, mnohem pružněji pracujeme s pracovními deskami a upravenými skříňkami do kuchyně na míru. Nakupujete u nás pohodlně online nebo na našich prodejnách

Vstupujeme na slovenský trh. Zboží sice na Slovensko standardně dodáváme, ale připravili jsme i slovenský e-shop.

Budoucnost

Tu sice nikdo přesně nezná, ale my chceme udržet stoupající trend prodeje kuchyňských linek přes internet tím, že se zaměříme na dlouhodobé udržení nízkých cen tak, aby nijak neutrpěla kvalita námi poskytovaných služeb.

Uděláme všechno pro to, abychom byli nadále internetovým obchodem s perfektním zákaznickým servisem, nízkými cenami a vysokou kvalitou poskytovaných služeb, protože si chceme za každou cenu udržet vaši přízeň. Vážíme si vaší důvěry.