Kuchyně MDF & folie

Kuchyňská dvířka těchto sérií jsou vyrobená z MDF desky. Jde o dřevovláknitou desku, která má velmi jemnou strukturu. Povrch je potažený PVC fólií v různých dekorech. Dvířka jsou vždy zaoblená a mohou být různě frézovaná. Jejich hlavní výhodou je vysoká kvalita za dostupnou cenu. I proto patří tyto kuchyně mezi naše nejoblíbenější produkty.

V rámci našich služeb nabízíme montáž kuchyně, zdarma pro vás vytvoříme i 3D návrh kuchyně dle vaší specifikace.

Inspirace pro vás - Kuchyně MDF & folie

Rohová kuchyně Platinum od pana Miroslava z Uherského Brodu, korpusy Grey, dvířka Vanilla, pracovní deska Tmavý granit, cena cca 42 000 Kč.

Rohová kuchyně Quantum, korpusy Alpská bílá, dvířka Béž + Bílá, pracovní deska Ořech

Kuchyně Titanium s dvířky v dekoru Fino bílá (fotka z výstavy) 

Rohová kuchyně Emporium od paní Jitky z Tábora, bílé korpusy i dvířka, granitový dřez Milano, panel na zeď a pracovní deska Dub Craft, cena cca 41 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik ve tvaru U od paní Dany z Aše, bílé korpusy a starorůžová dvířka (fréz F8, úchytky CZ9), ukončovací boky v barvě dvířek, granitový dřez a baterie Best a pracovní deska Tmavě šedý mramor, cena cca 76 000 Kč.

Rohová kuchyně Platinum od pana Bohuslava z Trhových Svinů, Bílé korpusy i dvířka, pracovní deska Tmavý granit, cena cca 34 500 Kč.

Rohová kuchyně Quantum od Zdeňky z Ostravy, korpusy Grey, dvířka Béž, pracovní deska District dark, cena cca 34 000 Kč.  

Rohová kuchyně Titanium, korpusy Grey, dvířka Fino bílé, pracovní deska Ořech, cena cca 42 000 Kč.

 

 

Rohová kuchyně Emporium od paní Leony z Dolních Beřkovic, korpusy Grey, dvířka Grey Stone, úchytky CZ8 a pracovní deska Attic wood, cena cca 55 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik s ostrůvkem od paní Martiny z Přibyslavi, šedé korpusy i dvířka (fréz F4), kombinace úchytek CZG1 a CZ8 a pracovní deska Dub Craft, cena cca 79 000 Kč.