Kuchyně MDF & folie

Kuchyňská dvířka těchto sérií jsou vyrobená z MDF desky. Jde o dřevovláknitou desku, která má velmi jemnou strukturu. Povrch je potažený PVC fólií v různých dekorech. Dvířka jsou vždy zaoblená a mohou být různě frézovaná. Jejich hlavní výhodou je vysoká kvalita za dostupnou cenu. I proto patří tyto kuchyně mezi naše nejoblíbenější produkty.

V rámci našich služeb nabízíme montáž kuchyně, zdarma pro vás vytvoříme i 3D návrh kuchyně dle vaší specifikace.

Inspirace pro vás - Kuchyně MDF & folie

Rohová kuchyně Quantum, korpusy Alpská bílá, dvířka Béž + Bílá, pracovní deska Ořech

Rohová kuchyně Emporium od paní Jitky z Tábora, bílé korpusy i dvířka, granitový dřez Milano, panel na zeď a pracovní deska Dub Craft, cena cca 41 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik ve tvaru U od paní Dany z Aše, bílé korpusy a starorůžová dvířka (fréz F8, úchytky CZ9), ukončovací boky v barvě dvířek, granitový dřez a baterie Best a pracovní deska Tmavě šedý mramor, cena cca 76 000 Kč.

Rohová kuchyně Quantum od Zdeňky z Ostravy, korpusy Grey, dvířka Béž, pracovní deska District dark, cena cca 34 000 Kč.  

Rohová kuchyně Emporium od paní Leony z Dolních Beřkovic, korpusy Grey, dvířka Grey Stone, úchytky CZ8 a pracovní deska Attic wood, cena cca 55 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik s ostrůvkem od paní Martiny z Přibyslavi, šedé korpusy i dvířka (fréz F4), kombinace úchytek CZG1 a CZ8 a pracovní deska Dub Craft, cena cca 79 000 Kč.

Kuchyně Quantum ve tvaru U od paní Blanky ze Starých Ždánic, bílé korpusy, vanilková dvířka, pracovní deska Dub Craft, cena cca 55 000 Kč.

Kuchyně Emporium od paní Libuše ze Slavonic, korpusy: Dub Artisan (horní), Bílá (spodní), dvířka Grey Stone, úchytky G49, granitový dřez Milano, panel na zeď a pracovní deska Dub Artisan.

Kuchyně Mono Klasik od pana Tomáše z Frýdku-Místku, bílé korpusy, šedá dvířka (fréz F7), úchytky CZG1, boky a pracovní deska Dub Craft. cena cca 70 000 Kč.

Rohová kuchyně Quantum od paní Jitky z Milovic. Bílé korpusy, dvířka Graphite, pracovní deska Dub Craft. Doplněná panelem v barvě desky a granitovým dřezem Ada. Cena cca 42 000 Kč.