Kuchyně lesk & lamino

Seznamte se s nabídkou kuchyňských linek, které v sobě kombinují určitý dekor, ten je doplněný o lesklé prvky. Konkrétně se jedná například o některý z dekorů dřeva, který je nakombinovaný s šedým či bílým leskem situovaným na horní zásuvce spodní skříňky. Prakticky jakoukoliv kuchyňskou linku můžete osvěžit lesklými prvky na skříňkách. Fantazii se meze nekladou!

Podívejte se na náš další sortiment, pokud vás láká například bílá lesklá kuchyně. Dojem z ní bude kompaktní, pokud pořídíte i skleněné panely do kuchyně. Ty jsou moderní alternativou ke klasickým obkladům.

Inspirace pro vás - Kuchyně lesk & lamino

Rohová kuchyně Mono od pana Jana z Vochova, šedé korpusy, dvířka šedý dub a černý mat, úchytky CZK1, granitový dřez ADA, pracovní deska Černý kámen, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od paní Martiny z Bruntálu, šedé korpusy, kombinace šedých matných dvířek (úchytky CZK1) s Dubem Hikorou (bez úchytek: TIP ON) a pracovní deska Dub Nebraska šedá, cena cca 48 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od paní Kamily z Ostravy, šedé korpusy, dvířka Dub Hikora + černý mat, úchytky CZK1, ukončovací boky a sokly v barvě dvířek, panel na zeď Beton elemental a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 38 000 Kč.

Kuchyně Mono ve tvaru U od paní Aleny z Měšic u Prahy, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka, úchytky IN5, panel na zeď v bílém lesku a pracovní deska Hnědý mramor (lesk), cena cca 69 000 Kč.

Kuchyně Mono ve tvaru U od paní Aleny z Malého Šariša, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka, úchytky BIK1, granitový dřez Ada, panel na zeď a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 63 000 Kč.

Rohová kuchyšká linka Mono s ostrůvkem od paní Aleny z Prušánek, šedé korpusy, úchytky CZK1, dvířka Dub Craft v kombinaci s šedým matem, skrytá digestoř, kargo koš Maxima 40 cm, panel na zeď a pracovní deska Světlešedý beton, cena cca 130 000 Kč.

Kuchyně Mono od paní Blanky z Havlovic, šedé korpusy, dvířka Dub craft a černý mat, úchytky CZK1, horní dvířka bez úchytek, granitový dřez Milano a pracovní deska Černý kámen 1049 Quare, cena cca 66 000 Kč.

Kuchyně Mono od paní Martiny z Měřína, bílé korpusy, bílá matná dvířka v kombinaci s dubem Hikora, úchytky BIK1 + TIP ON a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 66 000 Kč. 

Kuchyně Mono od paní Alexandry z Bezděkova, šedé korpusy, dvířka Dub Hikora + šedý mat, úchytky CZK1, digestoř Franke, odpadkový koš praktiko, granitový dřez Ada vč. baterie, panel na zeď a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 70 000 Kč.

Kuchyně Mono od paní Soni ze Soběslavi, bílé korpusy, dvířka Kašmír, úchytky CZ8, panel na zeď a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 134 000 Kč.