Kuchyně lesk & lamino

Kuchyňské linky, které jsou kombinované z nějakého dekoru, doplněného o lesklé prvky. Většinou se jedná o nějaký dekor dřeva + šedý nebo bílý lesk na horní zásuvce spodní skříňky. Fantazii se však meze nekladou. Prakticky kteroukoliv kuchyňskou linku můžete osvěžit lesklými skříňkami.

Inspirace pro vás - Kuchyně lesk & lamino

Rohová kuchyně Mono od pana Jana z Vochova, šedé korpusy, dvířka šedý dub a černý mat, úchytky CZK1, granitový dřez ADA, pracovní deska Černý kámen, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od paní Martiny z Bruntálu, šedé korpusy, kombinace šedých matných dvířek (úchytky CZK1) s Dubem Hikorou (bez úchytek: TIP ON) a pracovní deska Dub Nebraska šedá, cena cca 48 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od paní Kamily z Ostravy, šedé korpusy, dvířka Dub Hikora + černý mat, úchytky CZK1, ukončovací boky a sokly v barvě dvířek, panel na zeď Beton elemental a pracovní deska Dub Hikora, cena cca 38 000 Kč.

Kuchyně Mono ve tvaru U od paní Aleny z Měšic u Prahy, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka, úchytky IN5, panel na zeď v bílém lesku a pracovní deska Hnědý mramor (lesk), cena cca 69 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono s ostrůvkem od paní Eleny ze Světce, bílé korpusy, dvířka v bílém lesku, úchytky BIK1 a pracovní deska Dub nebraska šedá, cena cca 76 000 Kč.

Kuchyně Mono: Showroom Havířov, šedé korpusy, dvířka Šedý mat, úchytky CZK1 a Dub hikora, pracovní deska Dub hikora.

Rohová kuchyně Mono, od paní Daniely z Ostravy, šedé korpusy, šedá matná dvířka v kombinaci se zlatým dubem, úchytky CZK1 a pracovní deska Černý kámen, cena vč. granitového dřezu Ada a digestoře cca 62 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od pana Josefa ze Zlína, bílé korpusy, úchytky BI7, bílá lesklá spodní dvířka, horní dvířka a pracovní deska Dub arlington, cena cca 66 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od paní Zdeňky z Liberce, šedé korpusy, dvířka v šedém a bílém lesku, úchytky CZ6 a nástěnný panel a pracovní deska Dub Arlington, cena cca 64 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od paní Lucie z Protivína, šedé korpusy, šedá matná dvířka, úchytky CZ7, pracovní deska a panel za kuchyňskou linku Beton elemental, cena cca 43 000 Kč.