Rustikální kuchyňské linky

Receptem na útulnou kuchyň jsou rustikální linky. Působí příjemně a navozují pocit domácí pohody. Vzhledem mohou připomínat útulné staré venkovské kuchyně s rozvrzanými dvířky, které voněly sladkým dřevem. V posledních letech se rustikální styl stává velmi oblíbeným a moderní kuchyňské linky tak získávají rovnocenného soupeře.

Zajímá vás, jak vypadají naše realizace naživo? Inspiraci pro kuchyň vašich snů získáte díky fotkám našich spokojených zákazníků.

6 důvodů, proč koupit rustikální kuchyni u nás

  • Protože můžete mít dopravu zdarma a navíc rozvážíme vlastními vozy, takže minimalizujeme možnost poškození zásilky.

  • Protože vám pracovní desku upravíme ZDARMA a navíc máme pořádný výběr.

  • Protože vše pořídíte za skvělé ceny.

  • Protože kuchyním rozumíme a poskytujeme kvalifikované montáže kuchyňských linek.

  • Protože si můžete některé kuchyně osobně prohlédnout na kamenné prodejně.

  • Protože budete spokojeni, máme výborné reference.

Inspirace pro vás - Rustikální kuchyňské linky

Rohová kuchyně Silver od paní Renáty z Ostravy, korpusy Alpská bílá, dvířka Latte pracovní deska Tmavý granit, cena cca 28 000 Kč.

Rohová kuchyně Emporium od paní Jitky z Tábora, bílé korpusy i dvířka, granitový dřez Milano, panel na zeď a pracovní deska Dub Craft, cena cca 41 000 Kč.

Rohová kuchyně Malmo od paní Kateřiny z Prahy, korpusy Láva, dvířka Permbroke, granitový dřez Ada s baterií, panel na zeď a pracovní deska Grafit Elemental, cena cca 74 000 Kč (Hettich).

Kuchyně Mono Klasik ve tvaru U od paní Dany z Aše, bílé korpusy a starorůžová dvířka (fréz F8, úchytky CZ9), ukončovací boky v barvě dvířek, granitový dřez a baterie Best a pracovní deska Tmavě šedý mramor, cena cca 76 000 Kč.

Kuchyně Pescara, fotka z výstavy  

Rohová kuchyně Silver od paní Soni z Třebíče, korpusy Alpská bílá, dvířka Black pine + Latte, pracovní deska vlastní, cena cca 23 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik s ostrůvkem od paní Martiny z Přibyslavi, šedé korpusy i dvířka (fréz F4), kombinace úchytek CZG1 a CZ8 a pracovní deska Dub Craft, cena cca 79 000 Kč.

Kuchyně Pescara od paní Moniky z Dolní Lutyně, korpusy Dub Artisan, matná dvířka 0196 Verde Brilante a pracovní deska Dub Craft, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Silver od pana Zdeňka z Děčína, korpusy Alpská bílá, dvířka Latte, pracovní deska Tmavý granit, cena cca 41 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik od pana Tomáše z Frýdku-Místku, bílé korpusy, šedá dvířka (fréz F7), úchytky CZG1, boky a pracovní deska Dub Craft. cena cca 70 000 Kč.