Rustikální kuchyňské linky

Jsou receptem na útulnou kuchyni. Působí příjemně a navozují pocit bezpečí a domácí pohody. Vzhledově mohou připomínat staré venkovské kuchyně s rozvrzanými dvířky, které voněly sladkým dřevem. Rustikální styl kuchyní se v posledních letech stává velmi oblíbeným a moderní kuchyňské linky tak získávájí rovnocenného soupeře v popularitě.

6 důvodů, proč koupit rustikální kuchyni u nás

  • Protože můžete mít dopravu zdarma a navíc rozvážíme vlastními vozy, takže minimalizujeme možnost poškození zásilky.

  • Protože vám pracovní desku upravíme ZDARMA a navíc máme pořádný výběr.

  • Protože vše pořídíte za skvělé ceny.

  • Protože kuchyním rozumíme a poskytujeme kvalifikované montáže kuchyňských linek.

  • Protože si můžete některé kuchyně osobně prohlédnout na kamenné prodejně.

  • Protože budete spokojeni, máme výborné reference.

Inspirace pro vás - Rustikální kuchyňské linky

Rohová kuchyně Silver od paní Renáty z Ostravy, korpusy Alpská bílá, dvířka Latte pracovní deska Tmavý granit, cena cca 28 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik ve tvaru U od paní Dany z Aše, bílé korpusy a starorůžová dvířka (fréz F8, úchytky CZ9), ukončovací boky v barvě dvířek, granitový dřez a baterie Best a pracovní deska Tmavě šedý mramor, cena cca 76 000 Kč.

Kuchyně Pescara, fotka z výstavy  

Rohová kuchyně Silver od paní Soni z Třebíče, korpusy Alpská bílá, dvířka Black pine + Latte, pracovní deska vlastní, cena cca 23 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik s ostrůvkem od paní Martiny z Přibyslavi, šedé korpusy i dvířka (fréz F4), kombinace úchytek CZG1 a CZ8 a pracovní deska Dub Craft, cena cca 79 000 Kč.

Kuchyně Pescara od paní Moniky z Dolní Lutyně, korpusy Dub Artisan, matná dvířka 0196 Verde Brilante a pracovní deska Dub Craft, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Silver od pana Zdeňka z Děčína, korpusy Alpská bílá, dvířka Latte, pracovní deska Tmavý granit, cena cca 41 000 Kč.

Kuchyně Mono Klasik od pana Tomáše z Frýdku-Místku, bílé korpusy, šedá dvířka (fréz F7), úchytky CZG1, boky a pracovní deska Dub Craft. cena cca 70 000 Kč.

Kuchyně Pescara ve tvaru U od paní Petry z Železného Brodu, bílé korpusy, bílá dvířka (LP151) a pracovní deska Dub Craft, cena cca 46 000 Kč

Rohová kuchyně Silver od paní Jany z Havířova, korpusy Grey, dvířka Black pine, pracovní deska Porcelánová andromeda (lesk), cena cca 17 000 Kč.