Tectonitový dřez FRANKE T2

Cena 4 699 Kč
(3 883 Kč bez DPH)

Prodloužená záruka

Dostupnost: Na objednávku
Záruční doba: 15 let
Doprava (celá ČR): od 290 Kč
Dodací lhůta: 2 - 4 týdny

Vyberte si barvu

Rozměry:

Šířka: 78,0 cm
Výška: 50,0 cm

Tectonite®

Teplo, šok ani náraz nemají na Franke Tectonite® žádný vliv. Díky své odolnosti a unikátnímu designovému potenciálu jsou tectonitové dřezy ideální volbou do moderních kuchyní, které potřebují vydržet náročné podmínky a zároveň vypadat stylově. Tato inovativní technologie představuje významný pokrok v oblasti výroby syntetických materiálů a otevírá dveře k vzrušujícím minimalistickým designům v široké škále trendy barev.

Dřez je lehký, pevný, odolný a flexibilní materiál vyrobený z 100% syntetického materiálu SMC, který se tradičně používá v automobilovém průmyslu pro odolné komponenty. Jeho speciální povrch s 18% skelných vláken zajišťuje odolnost a pevnost, což umožňuje jeho použití v náročném kuchyňském prostředí. Tectonite® odolá krátkodobé teplotě až 300°C (10-15 sekund), nečistotám, poškrábáním, chemikáliím a kyselinám v potravinách a čisticích prostředcích. Jeho granitový vzhled a unikátní textura dodají vaší kuchyni výjimečný design.

Získejte dřez, který nabízí výjimečné hygienické vlastnosti a jednoduchou údržbu, ale také si udrží svůj původní vzhled, jako kdyby byl právě nainstalován.

Související produkty

Baterie Franke B3

3 barvy
3 100 Kč
Detail

Baterie Franke B4

2 barvy
4 399 Kč
Detail