Akrylové kuchyně

Dvířka s akrylovou fólií mají zvýšenou odolnost proti teplotám a mechanickému poškození, protože nejsou tak náchylná na poškrábání. Akryl je navíc lesklejší než klasická fólie s svým odleskem připomíná sklo. Dvířka s akrylem jsou ekologická a obsahují stříbro, které má v této formě antibakteriální účinky.

Inspirace pro vás - Akrylové kuchyně

Kuchyně Essen, bílé korpusy, bílá akrylová dvířka v kombinaci s kuchyní Silver, bílé korpusy dvířka Dub Sonoma, pracovní deska Dub Sonoma a šedý granitový dřez Milano od pana Martina z Havířova, cena cca 63 000 Kč.

Rohová kuchyně Essen od pana Jana z Havířova, korpusy Láva, bílá a grafitová akrylová dvířka, panel na zeď a pracovní deska Skyfall, granitový dřez Milano, cena cca 50 000 Kč

Rohová kuchyně Essen od paní Dagmar z Havířova, korpusy Alpská bílá, bílá akrylová dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft a panel na zeď v barvě porcelánová andromeda, cena cca 46 000 Kč.

Rohová kuchyně Essen od pana Lubomíra z Čejetiček, bílé korpusy, bílá lesklá akrylová dvířka, panel na zeď a pracovní deska Tmavý granit, cena cca 72 000 .

Kuchyně Essen s ostrůvkem od pan Lubomíra z Brumova-Bylnic, korpusy Alpská bílá, bílá akrylová dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft a panel na zeď v barvě porcelánová andromeda, cena cca 86 000 Kč. (nejvyšší výbava: Hettich, Aventos). 

Rohová kuchyně Essen od paní Jiřiny z Vlašimi, bílé korpusy a bílá akrylová dvířka, rohový granitový dřez Compact s baterií, panel na zeď a pracovní deska Dub Sonoma, cena cca 60 000 Kč.

Kombinace kuchyně Essen (dolní skříňky) a kuchyně Silver (horní skříňky) od paní Evy z Havířova. Korpusy Grey, dolní dvířka Šedý akryl, horní dvířka Dub sonoma. Pracovní deska Dub Sonoma doplněná panelem na zeď v barvě korpusu. Cena cca 48 000 Kč.

Kuchyně Essen od pana Stanislava z Havířova, korpusy Alpská bílá, bílá dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft, cena cca 28 000 Kč.

Rohová kuchyně Essen od paní Eleny z Námestova, bílé korpusy, bílá lesklá akrylová dvířka a pracovní deska Dub hikora, cena cca 54 000 Kč.

Kuchyně Essen od paní Evy ze Zábřehu, bílé korpusy, dvířka Graphite, panel na zeď v dekoru Porcelánová Andromeda a pracovní deska Grafit elemental, cena cca 72 000 Kč.