Akrylové kuchyně

Dvířka kuchyňské linky opatřené akrylovou fólií mají zvýšenou odolnost proti vysokým teplotám. Brání se také lépe mechanickému poškození, nejsou tak náchylná na poškrábání. Akryl je lesklejší než klasická fólie, svým odleskem připomíná spíše sklo. Dvířka s akrylem jsou ekologická a obsahují stříbro, které má v této formě antibakteriální účinky.

Lesklé kuchyně jsou dnes velmi populární, v našem sortimentu je najdete v hned několika designových provedeních.

Inspirace pro vás - Akrylové kuchyně

Rohová kuchyně Essen od paní Veroniky z Havířova, korpusy Alpská bílábílá dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft, cena cca 28 000 Kč.

Kuchyně Essen, bílé korpusy, bílá akrylová dvířka v kombinaci s kuchyní Silver, bílé korpusy dvířka Dub Sonoma, pracovní deska Dub Sonoma a šedý granitový dřez Milano od pana Martina z Havířova, cena cca 63 000 Kč.

Kuchyně Essen od paní Ivety z Petřvaldu, korpusy Alpská bílábílá dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska, sokly a boční panely na míru Dub craft, cena cca 29 000 Kč.

Rohová kuchyně Essen od pana Jana z Havířova, korpusy Láva, bílá a grafitová akrylová dvířka, panel na zeď a pracovní deska Skyfall, granitový dřez Milano, cena cca 50 000 Kč

Rohová kuchyně Essen od paní Dagmar z Havířova, korpusy Alpská bílá, bílá akrylová dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft a panel na zeď v barvě porcelánová andromeda, cena cca 46 000 Kč.

Rohová kuchyně Essen od pana Lubomíra z Čejetiček, bílé korpusy, bílá lesklá akrylová dvířka, panel na zeď a pracovní deska Tmavý granit, cena cca 72 000 .

Kuchyně Essen s ostrůvkem od pan Lubomíra z Brumova-Bylnic, korpusy Alpská bílá, bílá akrylová dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft a panel na zeď v barvě porcelánová andromeda, cena cca 86 000 Kč. (nejvyšší výbava: Hettich, Aventos). 

Rohová kuchyně Essen od paní Jiřiny z Vlašimi, bílé korpusy a bílá akrylová dvířka, rohový granitový dřez Compact s baterií, panel na zeď a pracovní deska Dub Sonoma, cena cca 60 000 Kč.

Kuchyně Essen od paní Lenky z Tábora, korpusy Láva, akrylová dvířka v dekoru Grafit, úchytky CZ5, granitový dřez Best s baterií, police Smart Cube, panel na zeď a pracovní deska Dub Craft, cena cca 72 000 Kč (Hettich, Aventos).

Kuchyně Essen bílý akryl v kombinaci s kuchyní Silver v dekoru Dub Craft od paní Jany z Havířova, panel na zeď v barvě dvířek Dub Craft a pracovní deska Bílý Briliant, cena v maximální výbavě (Hettich, Aventos) cca 56 000 Kč.