Kuchyňská skříňka Mono Klasik W60.1 s digestoří

Běžná cena ve studiích 10 020 Kč
Cena 7 011 Kč
(5 794 Kč bez DPH)
Dostupnost: Na objednávku
Záruční doba: 24 měsíců
Doprava (celá ČR): od 290 Kč
Dodací lhůta: 3 - 6 týdnů

Vyberte si barvu korpusu

Vyberte si typ dvířek

Vyberte barvu dvířek

Zobrazit dalších 5 barev

Vyberte si úchytky

Vyberte barvu digestoře

Rozměry:

Šířka: 60,0 cm
Výška: 71,0 cm
Hloubka: 32,0 cm

Určena ke skříňkám s výškou 90 cm.

Digestoř Franke FTC 632L

Energetická třída D, Nerezový přední panel, Posuvné přepínače, 3 stupně výkonu, omyvatelný tukový filtr (kov), LED 2 × 4 W, 4000 K, 6 Kg, max. výkon 310 m^3/h, výkon motoru 125 W, průměr odtahu 120 mm

Kvalitní odsavač s LED žárovkami disponuje patentovanou technologií Sil-K (The Silence Key) redukující hluk až o 12dB(A). Kvůli efektivnímu výkonu musí být digestoř umístěna ve vzdálenosti 65 – 75 cm od varné desky. 

Způsob použití: odtah (odsávání mimo místnost) nebo recirkulace (uhlíkové filtry) 

 

Korpusy jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky o síle 16 mm. Police s nosností 15 Kg jsou důmyslně zabezpečeny proti samovolnému vysunutí. Záda jsou ze sololitu. Úchytky a kování jsou součástí balení. MDF dvířka 16 mm v různých barvách, s volitelným typem frézování a tlumeným dovíráním zdarma (kromě rohových skříněk).

Dodáváme v demontu.

Kuchyňské linky Mono Klasik

Neomezené množství kombinací, to je kuchyňská linka Mono Klasik. Můžete si vybrat nejen její barvu, ale i styl frézování dvířek. Celkem více než 150 typů skříněk! V naší nabídce najdete mnoho dalších variant provedení rustikální kuchyně.

Linku přivezeme až k vám domů a rádi se postaráme i o samotnou montáž kuchyně. Pro lepší představu o výsledku si od nás nechte zdarma vytvořit 3D návrh kuchyně.

Související a další produkty z řady Mono Klasik