Kuchyňská skříňka Mono WO60/51 s digestoří

Běžná cena ve studiích 8 180 Kč
Cena 5 810 Kč
(4 802 Kč bez DPH)
Dostupnost: Na objednávku
Záruční doba: 24 měsíců
Doprava (celá ČR): od 290 Kč
Dodací lhůta: 3 - 6 týdnů

Vyberte si barvu korpusu

Vyberte barvu dvířek

Zobrazit dalších 5 barev

Vyberte si úchytky

Chcete "bezúchytkovou" variantu?

Vyberte barvu digestoře

Rozměry:

Šířka: 60,0 cm
Výška: 51,0 cm
Hloubka: 32,0 cm

Určena k ostaním horním skříňkám s výškou 71 cm.

Digestoř Franke FTC 632L

Energetická třída D, Nerezový přední panel, Posuvné přepínače, 3 stupně výkonu, omyvatelný tukový filtr (kov), LED 2 × 4 W, 4000 K, 6 Kg, max. výkon 310 m^3/h, výkon motoru 125 W, průměr odtahu 120 mm

Kvalitní odsavač s LED žárovkami disponuje patentovanou technologií Sil-K (The Silence Key) redukující hluk až o 12dB(A). Kvůli efektivnímu výkonu musí být digestoř umístěna ve vzdálenosti 65 – 75 cm od varné desky. 

Způsob použití: odtah (odsávání mimo místnost) nebo recirkulace (uhlíkové filtry)

Tlumené dovírání dvířek zdarma (kromě rohových skříněk). Korpusy jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky o síle 16 mm. Police s nosností 15 Kg jsou důmyslně zabezpečeny proti samovolnému vysunutí. Záda jsou ze sololitu. Úchytky a kování jsou součástí baleníDřevové dekory dvířek (Lamino 18 mm, ABS) Lesklá dvířka (Lamino 18 mm, ABS, PET 0,6 mm vysoký lesk) Matná dvířka (Lamino 18 mm, supermat, ABS) jsou odolná proti poškrábání, otiskům prstů a příjemná na dotek. 

Dodáváme v demontu.

Kuchyňské linky Mono

Moderní kuchyně Mono nabízí možnost bezúchytkového otevírání horních skříněk v kombinaci s praktickým a zároveň velmi elegantním LED osvětlením. Populární dekory dřeva kombinujte libovolně s lesklými nebo matnými barvami dvířek. Pohodlně je sladíte s barvou pracovní desky. Hledáte rustikální kuchyň, která bude mít i frézovaná dvířka? Podívejte se na naši řadu kuchyní Mono Klasik.

Zjednodušte si plánování a nechte si od nás zdarma vytvořit ve 3D plánovači kuchyně návrh, který vám usnadní představu o nové kuchyni.

Související a další produkty z řady Mono